وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی مجتمع بیمارستانی امیراعلم افتتاح شد


کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی مجتمع بیمارستانی امیراعلم افتتاح شد
اندازه فونت :
2019/11/11

با حضور سیدکامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی مجتمع بیمارستانی امیراعلم افتتاح شد.

به گزارش وب دا، در این مراسم، سیدکامل تقوی نژاد، گفت: حضور در این مراسم برای من، فرصتی است برای تقدیر و تشکر خالصانه و اهدای صمیمانه ترین سلام ها به دستان مهربانی که برای کمک به همنوعان نیازمند خود، از “سرمایه انسانی”، “وقت گران بها” و همچنین “دارائی مالی و معنوی” خود در این راه، بذل عنایت کردند تا خدمتی انسانی و معنوی را به ثبت برسانند.

وی با اشاره به خدمات صورت گرفته آقایان “کوهپایه” و “شمس زاده”، تصریح نمود: این دو خیّر گرامی در این پروژه مهم حوزه سلامت که می تواند منشا اثر بسیاری شود، به خوبی انسانیت و نوع دوستی را به رُخ کشیدند.

تقوی نژاد ادامه داد: در شرایط فعلی که نظام سلامت در جهت ارائه خدمات عادلانه و مطلوب در حال تلاش است، دولت از همه ظرفیت های خود برای ارائه خدمات بهینه به مردم استفاه می کند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت تصریح نمود: باید به این مساله اذعان نمود که شرایط حوزه سلامت از نظر تنوع، حجم و میزان اعتبارات برای دست یابی به اهداف بزرگ خود، به گونه ای است که دولت به تنهایی نمی تواند آن را محقق نماید.

تقوی نژاد با بیان اینکه در حاضر حدود ۸٫۵ درصد از تولید ناخالص داخلی کشور به بخش سلامت اختصاص پیدا کرده است، گفت: اگر این رقم را با میزان بودجه سالانه که دولت در اختیار حوزه سلامت قرار می دهد، مقاسیه کنیم، نتیجه می گیریم که بار عمده تحمیل مالی هزینه های بخش سلامت بر دوش دولت است و برای تامین بهینه منابع از کمک و یاری مردم بهره جست.

وی اظهار نمود: وزارت بهداشت تلاش می کند با استفاده از مولد سازی دارایی های دانشگاه های علوم پزشکی، ظرفیت های نظام بانکی کشور، سرمایه گذاری بخش خصوصی بالاخص در حوزه گردشگری سلامت و جلب و جذب کمک خیرین حوزه سلامت نسبت به رفع کمبودهای اعتباری و ارائه خدمت مطلوب در این حوزه اقدام نماید.

گفتنی است عملیات اجرایی پروژه کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی مجتمع بیمارستانی امیراعلم سال ۱۳۹۵ در زمینی به مساحت ۴۵۰ متر مربع و زیربنای ۲۷۰۰ مترمربع در ۶ طبقه مشتمل بر ۲۷ واحد درمانگاهی آغاز شد.

انتهای پیام/م

سوال خود را مطرح کنید :