وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت: آمادگی خدمات دهی بیمارستان رحیمیان از هفته دوم بهمن امسال


معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت:  آمادگی خدمات دهی بیمارستان رحیمیان از هفته دوم بهمن امسال
اندازه فونت :
2020/01/25

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از بازدید از بیمارستان خیریه رحیمیان الوند در نشست با استاندار قزوین و نمایندگان مردم قزوین در مجلس، گفت: با تحویل بیمارستان از سوی هیات مدیره به دانشگاه علوم پزشکی، کار خدمات دهی به مردم این شهرستان در کمترین زمان ارائه خواهد شد.

 دکتر سید کامل تقوی نژاد در این نشست از خدمات و تلاش های موسسه خیریه دکتر رحیمیان در ارائه خدمات درمانی به مردم شهر الوند قدردانی کرد و ضمن ارزیابی مثبت از هماهنگی ها و جلسات برگزار شده برای تحویل این بیمارستان به دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: با تحویل بیمارستان و استقرار دانشگاه علوم پزشکی، این آمادگی وجود دارد که از هفته دوم بهمن کار خدمات دهی به مردم الوند از سر گرفته شود.

معاون توسعه مدیریت وزارت بهداشت در ادامه به فرایند ها و موانع قانونی این نقل و انتقال اشاره کرد و افزود: ما باید همه جوانب را در نظر بگیریم تا در آینده به مشکل برنخوریم و باید به گونه ای عمل کنیم تا مسوولان بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی قزوین بتوانند به تعهدات خود عمل کنند.

وی با اشاره به لزوم همکاری همه دستگاه ها به ویژه استانداری و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: این نقل و انتقال ممکن است امروز بدون ابهام و با حضور ذهنی که داریم انجام شود، اما اگر موانع قانونی رفع نشود، در آینده ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید.

معاون توسعه مدیریت وزارت بهداشت افزود: مردم الوند نیاز به خدمات درمانی دارند و ما باید دست به دست هم دهیم و در کوتاه ترین زمان ممکن این خدمات را در دسترس مردم قرار دهیم و این کار را در یک فرایند تعریف شده آغاز کنیم و همزمان با خدمات دهی، موضوعات حقوقی، اداری و تشکیلاتی را پیگیری و اجرایی کنیم.

دکتر تقوی نژاد با اشاره به بازدید وزیر بهداشت در آذرماه سال جاری از این بیمارستان، گفت: دکتر نمکی در خصوص حل مشکلات این بیمارستان، دستورات لازم را صادر کرده و معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، پیگیر حل این مشکل است.

سوال خود را مطرح کنید :