وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

بازدید دکتر تقوی نژاد از پروژه های دانشگاه علوم پزشکی جهرم


بازدید دکتر تقوی نژاد از پروژه های دانشگاه علوم پزشکی جهرم
اندازه فونت :
2019/12/31

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از پروژه های درمانی شهرستان جهرم گفت: حمایت خیرین در پیشبرد پروژه های درمانی شهرستان جهرم ستودنی است. خیرین سلامت جهرم محرکی برای دولت در ساخت و تکمیل پروژه های درمانی این شهرستان هستند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر سید کامل تقوی نژاد عصر امروز چهار دی ماه ۹۸ در بازدید از پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی جهرم اظهار داشت: خیرین شهرستان جهرم نقش اساسی در ساخت پروژه های درمانی این شهرستان داشته اند؛ همیشه دولت در انجام بیشتر پروژه ها شروع کننده و خیرین تکمیل کننده آن بوده اند اما در بازدید از پروژه های درمانی شهرستان جهرم این تفاوت وجود دارد که خیرین نیروی محرک دولت در ساخت و پیشبرد پروژه های حوزه سلامت این منطقه بوده اند.

وی با اشاره به ۶۵ پروژه بهداشتی و درمانی شهرستان جهرم گفت:  عمده پروژه های بهداشتی و درمانی این شهرستان به بهره برداری رسیده است و بیمارستان ۳۱۰ تختخوابی جهرم و درکنار آن مرکز تخصصی و فوق تخصصی قلب حاج ابوطالبی و مرکز درمان ناباروری حکیم سلمان از مهم ترین پروژه های درمانی این شهرستان است که پیشرفت فیزیکی خوبی داشته است.

 

لینک مرتبط:

خبرگزاری فارس:

تلاش برای تخصیص اعتبار جدید به بیمارستان ۳۱۰ تخت‌خوابی جهرم

 

 

سوال خود را مطرح کنید :