وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

بازدید دکتر تقوی نژاد از پروژه های حوزه سلامت در شهرستان مُهر


بازدید  دکتر تقوی نژاد از پروژه های حوزه سلامت در شهرستان مُهر
اندازه فونت :
2019/12/31

«سید کامل تقوی نژاد» معاون توسعه مدیریت، منابع  و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روند پیشرفت پروژه های عمرانی در حال ساخت شهرستان مُهر دز استان فارس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه؛ زمین بیمارستان جایگزین مرکز شهرستان، بیمارستان خیرساز صدیقی در دست احداث شهر گله دار، مرکز خدمات جامع سلامت در حال تکمیل شهر مُهر، ساختمان الحاقی در حال ساخت بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) از پروژه های حوزه های بهداشت و درمان این شهرستان بود که روند ساخت و ساز آنها با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ارزیابی شد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت در بازدید خود از بیمارستان خیرساز شهر گله دار بر سرعت بخشیدن به ساخت و ساز این مجموعه تاکید کرد و گفت: در صورتی که نصب تاسیسات این بیمارستان تا پایان سال جاری تکمیل شود، وزارت بهداشت نسبت به تجهیز آن همکاری لازم را خواهد داشت.

تقوی نژاد، همچنین  از تعدادی از بخش های مختلف بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان مُهر نیز بازدید و ضمن ملاقات با تعدادی از بیماران، روند ارائه خدمات را ارزیابی کرد.

در حاشیه این بازدیدها، رؤسای شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مهر، گزارشی در مهم ترین اولویت ها و چشم انداز آینده حوزه سلامت مُهر ارایه کردند.

در نشست هم اندیشی که پس از بازدید از پروژه های حوزه سلامت شهرستان مُهر انجام شد نیز در اعتبار بخشی برای تکمیل ساخت و ساز ساختمان الحاقی بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س)، ساماندهی درمانگاه شهر وراوی و تشکیل کمیته کارشناسی وزارت بهداشت و تعیین تکلیف نهایی احداث بیمارستان جایگزین مرکز شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

 

اخبار مرتبط در خبرگزاری ها:

ایلنا: تقوی‌نژاد در سفر به جنوب فارس مطرح کرد:

پروژه‌های درمانی لامرد و مهر در اولویت است/ تلاش برای تکمیل بیمارستان لامرد در آستانه سفر ریاست جمهوری/ لامرد و مُهر بهترین نقطه برای تبدیل به قطب گردشگری سلامت

ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت اعلام کرد:

چتر حمایت وزارت بهداشت بر درمان ناباروری و اورژانس هوایی

 

 

سوال خود را مطرح کنید :