وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

بازدید از پروژه های در حال ساخت سلامت در شهرستان لامرد


بازدید  از پروژه های در حال ساخت سلامت در شهرستان لامرد
اندازه فونت :
2019/12/31

«سید کامل تقوی نژاد» معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روند پیشرفت پروژه های عمرانی در حال ساخت شهرستان لامرد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه،  نخستین برنامه دکتر «تقوی نژاد» معاون توسعه وزارت بهداشت، بازدید از پروژه ساخت مرکز خدمات جامع سلامت «ترمان» بود که تاکنون ۵۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است؛ کار ساخت این پروژه در زمینی به مساحت ۲۸۵۰ مترمربع زیربنا از سال ۱۳۹۵ آغاز شده است.

این پروژه که برای ساخت آن تاکنون ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده، در زمین اهدایی از سوی نیک اندیشان عرصه سلامت در حال ساخت است؛ معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در بازدید از این پروژه روند پیشرفت و راهکارهای تسریع در بهره برداری از این خدمت سلامت را ارزیابی کرد.

دیگر برنامه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، بازدید از ساختمان ستاد شبکه بهداشت و درمان با زیر بنای ۱۹۲۰ مترمربع بود که در سه طبقه در حال ساخت است.

معاون وزیر بهداشت، همچنین پس از بازدید از پروژه مرکز ام. آر. آی و بیمارستان خیرساز حاج «محمود حاج حیدر» با دارا بودن ۱۲۴ تخت بیمارستانی و زیربنای ۱۰ هزار و ۹۵۰ مترمربع، با اشاره به پیشرفت ۹۵ درصد، این پروژه ها، از حمایت وزارت بهداشت برای سرعت بخشیدن به بهره برداری از این پروژه ها خبر داد.

دیگر برنامه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در این سفر، حضور در بخش های مختلف بیمارستان بعثت «اشکنان»، گفت و گو با بیماران و همراهان آنها و بررسی نحوه ارایه خدمات رسانی به بیماران بود.

گفتنی است در این بازدید دکتر «سید محسن علوی» نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر، دکتر «امیر ساکی» مدیر منابع فیزیکی و طرح های عمرانی وزارت بهداشت، دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «سالار خواجه پور» سرپرست مدیریت منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی، «حسین شبانی نژاد» فرماندار شهرستان لامرد و دکتر «محمد احمدی» رییس شبکه بهداشت و درمان لامرد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی را همراهی کردند.

سوال خود را مطرح کنید :