وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

وب‌سایت رسمی سید کامل تقوی‌نژاد

اجلاس مدیران مالیاتی سراسر کشور(گیلان-بندر انزلی)


اجلاس مدیران مالیاتی سراسر کشور(گیلان-بندر انزلی)
اندازه فونت :
2018/05/05

دومین اجلاس مدیران نظام مالیاتی کشور در سال جاری، روزهای پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت به میزبانی اداره کل امورمالیاتی استان گیلان در بندرانزلی برگزار شد.
در افتتاحیه این اجلاس که صبح پنجشنبه با حضور قائم مقام، معاونین و مدیران کل سازمان امورمالیاتی و مدیران کل استان ها برگزار شد، ابتدا جواد انوری مدیرکل امورمالیاتی استان گیلان به عنوان میزبان به حاضرین خیرمقدم گفت و به ایراد سخن پرداخت.
در ادامه مراسم افتتاحیه که امام جمعه و فرماندار بندرانزلی نیز در آن حضور داشتند، دکتر تقوی نژاد رئیس کل سازمان امورمالیاتی، دکتر سالاری استاندار گیلان و آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
قسمت پایانی افتتاحیه اجلاس، به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی اختصاص داشت و آقایان کوچکی نژاد رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم رشت، خسته بند نماینده مردم بندر انزلی، حسنی دیگر نماینده مردم رشت و شکری نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی نظرات خود در حوزه مالیات و مسائل اقتصادی کشور را بیان کردند.
در پایان مراسم افتتاحیه، برنامه اجلاس برای شرکت کنندگان تشریح و اعضاء کارگروه های تخصصی مشخص شدند که برگزاری کارگاه ها تا غروب شنبه ادامه داشت و جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در آن حضور یافت.
پایان بخش برنامه های این اجلاس، نشست مدیران مالیاتی کشور به ریاست دکتر تقوی نژاد بود که از صبح یکشنبه آغاز و تا عصر ادامه داشت.

سوال خود را مطرح کنید :